


| Product name | china industrial machinery needle roller sealed bearing NA6904UU machined ring needle roller bearings |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 37mm |
| Dimension | 20x37x31MM |
| Weight | 0.137kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
China Industrial Machinery Koyo Needle Roller Sealed Bearing Na6904uu
WhatsApp us