


| Product name | motorcycle spare parts distributor nsk ntn koyo angular contact ball bearing 3210a motor automotive parts ball bearings |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 50mm |
| Outer Diameter | 90mm |
| Dimension | 50*90*30.2MM |
| Weight | 7.7kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
NSK IKO NTN Koyo Angular Contact Ball Bearing 3210A
WhatsApp us