Top Quality Original NSK Tapered Roller Bearing R60-44 Auto Spare Parts Bearing

| Product name | top quality original nsk tapered roller bearing R60-44 auto spare parts bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 100mm |
| Outer Diameter | 100mm |
| Dimension | 100x100x100MM |
| Weight | 0.4kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Top Quality Original NSK Tapered Roller Bearing R60-44






