


| Product name | SKF bag package 6204 water pump bearing in stcok |
| Material | Chrome Steel GCr15 |
| Inner Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 47mm |
| Weight | 0.02kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
WhatsApp us