


| Product name | IKO Brand Linear Bushing Ball Bearing for SMT Machine and CNC Printer LB20UU Bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 2mm |
| Width | 42MM |
| Weight | 0.2kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
20mm Linear Motion Bearings Lb20uu 20X32X42mm Linear Ball Bushing Bearings
WhatsApp us