


| Product name | Factory Price YOCH koyo NSK Pillow Block Bearing UCFL206 Aerospace Ball Bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 63mm |
| Outer Diameter | 38.1mm |
| Dimension | 62*38.1*15.9MM |
| Weight | 0.9kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Factory Price Yoch Koyo NSK Pillow Block Bearing UCFL206 Aerospace Ball Bearing
WhatsApp us