


| Product name | high temperature resisitance YOCH pillow block bearing ucp320 ball bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 215mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Dimension | 215*108*42MM |
| Weight | 35kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
High Temperature Resisitance Yoch Pillow Block Bearing UCP320
WhatsApp us