


| Product name | IKO Brand Linear Bushing Ball Bearing for SMT Machine and CNC Printer LBB12UU Bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 19.05mm |
| Outer Diameter | 31.75mm |
| Width | 41.275MM |
| Weight | 0.1kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Inch Linear Bushing Bearing Lbb12uu Linear Ball Bearing
WhatsApp us