NSK Cylindrical Roller Bearing FC2028104/P5 Bearing
Product name |
NSK Cylindrical Roller Bearing FC2028104/P5 Bearing D672720 |
Material |
Chrome Steel GCr15 |
Inner Diameter |
100mm |
Outer Diameter |
140mm |
Dimension |
104mm |