


| Product name | spherical roller bearing 23022 110x170x45mm spherical roller bearings |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 110mm |
| Outer Diameter | 170mm |
| Dimension | 110x170x45MM |
| Weight | 7.85kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Spherical Roller Bearing 23022 110X170X45mm Spherical Roller Bearings
WhatsApp us