


| Product name | high quality tapered roller bearing rodamientos nsk ntn timken koyo set425 567/563 inch size rolling bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 73.025mm |
| Outer Diameter | 127mm |
| Width | 36.5252mm |
| Weight | 1.81kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Set425 567/563 Inch Size Rolling Bearing
WhatsApp us