


| Product name | motorcycle spare parts distributor skf nsk ntn angular contact ball bearing 7214 high quality ball bearings |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 70mm |
| Outer Diameter | 125mm |
| Dimension | 70*125*24MM |
| Weight | 1.19kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Motorcycle Angular Contact Ball Bearing 7214 High Quality Ball Bearings
WhatsApp us