


| Product name | Factory Price YOCH Pillow Block Bearing UC308 compressor Pillow Block Bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 40mm |
| Outer Diameter | 90mm |
| Dimension | 40*90*52MM |
| Weight | 0.4kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Factory Price Yoch Pillow Block Bearing UC308
WhatsApp us