


| Product name | skf timken ntn nsk koyo brand cylindrical roller bearing roulement rodamientos NNU4960 cylindrical rolling bearings |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 300mm |
| Outer Diameter | 420mm |
| Dimension | 300x420x118MM |
| Weight | 52.60kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
SKF Timken NTN NSK Koyo Brand Cylindrical Roller Bearing Nnu4960
WhatsApp us