China Factory Price Snr NSK Auto Wheel Hub Spare Parts Bearing 27bwd01j Machine Motor Automotive Parts Bearing

| Product name | china factory price Snr nsk auto wheel hub spare parts bearing 27bwd01j machine motor automotive parts bearing |
| Material | bearing steel |
| Inner Diameter | 27mm |
| Outer Diameter | 60mm |
| Dimension | 27*60*50MM |
| Weight | 0.36kg/pc |
| Ball Bearings Feature | 1 Long life span 2 High rotating speed&Low noise |
| Bearing Package | Pallet,wooden case,commercial packaging or as customers' requirement. |
| Service | OEM service provided |
| Delivery time | 3-10 days depends on quantity needed |
Snr NSK Auto Wheel Hub Spare Parts Bearing 27bwd01j





